Рачен блендер BOSCH MSM2410WY • MILD
, , , ,

Рачен блендер BOSCH MSM2410WY

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006739

Рачен блендер

Моќност:400W
Брзини:2
Нож од нерѓосувачки челик

2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рачен блендер

Моќност:400W
Брзини:2
Нож од нерѓосувачки челик