Рачен блендер BOSCH MSM14000 • MILD
, , , ,

Рачен блендер BOSCH MSM14000

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006223

Рачен блендер

Моќност:400W
Брзини:2
Нож од нерѓосувачки челик

1.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рачен блендер

Моќност:400W
Брзини:2
Нож од нерѓосувачки челик