Рачен блендер BOSCH MSM 2410K • MILD
, , , ,

Рачен блендер BOSCH MSM 2410K

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006737

Рачен блендер

Моќност:400W
Брзини:2
Нож од нерѓосувачки челик

2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рачен блендер

Моќност:400W
Брзини:2
Нож од нерѓосувачки челик