Рачен блендар FUEGO ESTMS-700 • MILD
, , , ,

Рачен блендар FUEGO ESTMS-700

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90611

Моќност:700W
Сад за сецкање и маталка
Брзини:1 и турбо функција
Копче за контрола на брзината

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:700W
Сад за сецкање и маталка
Брзини:1 и турбо функција
Копче за контрола на брзината