Ранец за лаптоп NOT DOT MSI AGON M300 • MILD
,

Ранец за лаптоп NOT DOT MSI AGON M300

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007561

Торба за лаптоп
Димензии на производот: 15.6 “
Одличен за патување и секојдневна употреба
Елегантен стил кој ќе го надополни вашиот секојдневен деловен изглед
Надворешен приклучок за поврзување на преносна батерија

1.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Торба за лаптоп
Димензии на производот: 15.6 “
Одличен за патување и секојдневна употреба
Елегантен стил кој ќе го надополни вашиот секојдневен деловен изглед
Надворешен приклучок за поврзување на преносна батерија