Професионална фритеза 6+6L • MILD
, ,

Професионална фритеза 6+6L

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016057

7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

INOX
Mоќност 2500/5000W
Tемпература 60-200°C
12L / (6+6)L капацитет
Kонтрола на температура
Заштита од прегревање
Нелеплива површина
Отстранлив сад
Отстранлив греач

Шифра: 1016057 Категорија: , ,