Правосмукалка VIVAX HOME VC-2000RR • MILD
, , ,

Правосмукалка VIVAX HOME VC-2000RR

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015740

VIVAX VC-2000RR Deo Правосмукалка
Моќност: 2000 W
Капацитет: 3,5 L
Со вреќичка
Гаранција: 12 месеци

4.999,00 ден

На Залиха!

VIVAX VCC-200RR Deo Правосмукалката со кесичка и повеќеслојна филтрација на воздухот со помош на влезни и излезни филтри, ќе ви биде од огромна помош при одржување на чистотата во вашиот дом. Има капацитет на вреќичката од 3,5 литри на садот за прашина и моќност на вшукување 2000W. Должина на кабелот 5 m, црвена боја, метална телескопска рачка долга 90 cm, четка за усисување 2 во 1, тесна четка за усисување на агли, малачетка за усисување, индикатор на наполнетост и хепа излезен филтер.

Гаранција на производот 12 месеци.