Правосмукалка PHILIPS XB2125/09 • MILD
, , , ,

Правосмукалка PHILIPS XB2125/09

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016909

Philips XB2125/09
Правосмукалка
Боја Сина
според директиви на ЕУ
Моќност на моторот 850 W

9.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips XB2125/09
Правосмукалка
Боја Сина
според директиви на ЕУ
Моќност на моторот 850 W
PowerCyclone 4 Technology
ниво на бучност 77db
Собирање на прашина без кеса во сад
Капацитет на садот за прашина 1.3л
Super Clean Air filter system
Телескопска цевка
Радиус на користење 9м
Должина на кабел 6м
повеќенаменска четка
Мала четка
Енергетска класа A