Правосмукалка GORENJE VC2421 ECW • MILD
, , ,

Правосмукалка GORENJE VC2421 ECW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91297

Gorenje VC 2421 ECW
Правосмукалка
Боја бела
Моќност: 2400 W
Моќ на всисување: 500 W

7.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje VC 2421 ECW
Правосмукалка
Боја бела
Моќност: 2400 W
Моќ на всисување: 500 W
Сад за прашина: вреќичка 3 Литри
Материјал на цевката: Метал
Универзална четка
3 додатоци за чистење
1 Хепа филтер
Ниво на филтрација: 6
Радиус-Опсег: 17 m
Копче за вклучување
Управувачка локација: На апаратот
Гумирани тркалца