Правосмукалка Gorenje MVC 72 HGA • MILD
, , , ,

Правосмукалка Gorenje MVC 72 HGA

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009183

Gorenje MVC 72 HGA
Рачна Правосмукалка

3.290,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje MVC 72 HGA
Рачна Правосмукалка
Антрацит боја
Номинална моќност: 7.2 V
Максимална моќност на моторот: 70 W
Проток на воздух: 8 L/s
Волумен на садот за прашина: 0.1 l
1 ХЕПА филтер
Безжична употреба
Трајност на батеријата 12 min