Правосмукалка BEKO VCO 42701 AB • MILD
, , , ,

Правосмукалка BEKO VCO 42701 AB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015812

Моќност:750W
Капацитет на вреќа:1.8L
Вшмукувачка моќ: 180W
HEPA Филтер
Ниво на бучава: 75dB

6.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Правосмукалка
Моќност:750W
Капацитет на вреќа:1.8L
Вшмукувачка моќ: 180W
HEPA Филтер
Индикатор за садот со прав
Потенциометар на куќиштето
Телескопска цевка
Ниво на бучава: 75dB
Должина на кабелот: 6m