, , ,

Правосмукалка BEKO BKS 1320

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016443

Правосмукалка
Моќност:2100W
Капацитет на вреќа:2.5L
Вшмукувачка моќ: 250W

5.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Правосмукалка
Моќност:2100W
Капацитет на вреќа:2.5L
Вшмукувачка моќ: 250W
Потенциометар на куќиштето
Телескопска цевка
Додаток за домашни миленици
Додаток за теписи
Додаток за гарнитури
Индикатор за садот со прав
Ниво на бучава: 86dB
Должина на кабелот: 5m