Правосмукалка BEKO VCC 6324W • MILD
, , ,

Правосмукалка BEKO VCC 6324W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014474

Моќност:2400W
Вмукувачка моќ:350W
Капацитет на вреќа:4L
Hepa Filter
Ниво на бучава:86(dBA)

7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:2400W
Вмукувачка моќ:350W
Капацитет на вреќа:4L
Hepa Filter
Tелескопска цевка
Индикатор за полна вреќа
Ниво на бучава:86(dBA)
Должина на кабел:5m