Плинско решо inox 1 NURGAZ • MILD
, , ,

Плинско решо inox 1 NURGAZ

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012907

РЕШО НА ПЛИН СО ЕДНА РИНГЛА ИНОКС

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

РЕШО НА ПЛИН СО ЕДНА РИНГЛА ИНОКС