Перална FUEGO WMFGTC 601033 • MILD
, ,

Перална FUEGO WMFGTC 601033

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017227
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Ниво на бучава: 75dB
 • Димензии:85×59.5x47cm

13.999,00 ден

На Залиха!

Спореди
 • Машина за перење
 • Полнење:фронтално
 • LED дисплеј
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:6kg
 • Волумен: 42L
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:13
 • Child Lock
 • Додавање облека
 • Потрошувачка на електрична енергија (годишно): 152kwh
 • Потрошувачка на вода (годишно): 9500L
 • Ниво на бучава: 75dB