Пегла VIVAX IR-2201CC • MILD
, , ,

Пегла VIVAX IR-2201CC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007694

Moќност : 2200 W
self cleaning функција
Функција против капење и каменец
Керамичка подлога
Боја : сиво-црвено
Капацитет на вода: 360 ml
1 година гаранција

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Moќност : 2200 W
self cleaning функција
Функција против капење и каменец
Керамичка подлога
Боја : сиво-црвено
Капацитет на вода: 360 ml
1 година гаранција