Пегла GORENJE SIH2600BLC • MILD
, , ,

Пегла GORENJE SIH2600BLC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93576

Gorenje SIH 2600 BLC Пегла на Пареа
Сино-Бела боја
јачина:2600 W
Индикатор на температура
Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min

3.290,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje SIH 2600 BLC Пегла на Пареа
Сино-Бела боја
јачина:2600 W
Индикатор на температура
Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 95 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 0.35 Литри
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Систем против прокапување
Можност за суво пеглање
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Функција прскање
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност