Пегла GORENJE SIH 1800BLT • MILD
, ,

Пегла GORENJE SIH 1800BLT

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017057

Gorenje SIH 1800 BLT
Пегла на Пареа
Сино-Бела боја
јачина:1800 W

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje SIH 1800 BLT
Пегла на Пареа
Сино-Бела боја
јачина:1800 W
Индикатор на температура
Интензивно испуштање на пареа: 25 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 80 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 0.25 Литри
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Можност за суво пеглање
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Функција прскање

Шифра: 1017057 Категорија: , ,