Пегла FUEGO KY-262 • MILD
, , ,

Пегла FUEGO KY-262

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93754

Пегла на пареа
Моќност: 2600W (макс)

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Пегла на пареа
Моќност: 2600W (макс)
Вертикална пареа
Моќен излив на пареа
Променлива контрола на пареа
Функција за заштита од капење
Функција за самочистење
Копче за контрола на температурата
Капацитет на резервоарот за вода: 320ml