Пегла за коса SEVERIN HC 0614 • MILD
,

Пегла за коса SEVERIN HC 0614

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91992

Керамички плочки обложени за дополнителна топлина

Димензии на плочките: 25x90mm

1.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

On/Off switch со две поставки до температура 180 ?C

Керамички плочки обложени за дополнителна топлина

Димензии на плочките: 25x90mm

Пилот светлината

Брзо загревање на плочките

Специјални брава за патување и простор за заштеда на простор

Јамка за закачување

Боја: црна/виолетова