Пегла за коса ROWENTA SF161 LF0 • MILD
, ,

Пегла за коса ROWENTA SF161 LF0

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013053

Rowenta SF161LF0
Преса за коса
Боја Црна
KARL LAGERFELD EASYLISS
Температура 200С
за исправање и виткање на косата
ладни врвови
Керамички плочки со турмалин
ширина на плочки 25мм
Време на загревање 60 секунди
Заклучувањена механизмот
Должина на кабел 1.8м

1.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta SF161LF0
Преса за коса
Боја Црна
KARL LAGERFELD EASYLISS
Температура 200С
за исправање и виткање на косата
ладни врвови
Керамички плочки со турмалин
ширина на плочки 25мм
Време на загревање 60 секунди
Заклучувањена механизмот
Должина на кабел 1.8м