Пегла за коса Beurer HR 80 • MILD
-13%
, ,

Пегла за коса Beurer HR 80

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015066

Пегла за коса со тројна јонизација
црна боја
керамички плочки со обложување од титаниум
температура до 220 степени

2.599,00 ден 2.999,00 ден

На Залиха!

Пегла за коса со тројна јонизација
црна боја
керамички плочки со обложување од титаниум
температура до 220 степени
мемориска функција која ја памти последната температура
магичен ЛЦД екран кој се пјавува само кога пеглата се користи
брзо загревање
автоматско исклучување
заклучување
торбичка за чување