Мултистајлер ROWENTA CF 4231 F0 • MILD
, ,

Мултистајлер ROWENTA CF 4231 F0

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012952

Мултистајлер
14-во-1
Керамички слој
Контрола на температурата:до 190 ° C

4.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Мултистајлер
14-во-1
Керамички слој
Контрола на температурата:до 190 ° C
Мултистилизирање
Време на загревање
Број на температури:1
Напон:110-240 V
Дијаметар:16 мм
Должина на кабелот:1.8m
360 ° вртлив кабел
Потрошувачка на енергија:45 W
Четка, додаток за спирала, додаток за пеглање