Мултипрактик PHILIPS HR 7761 • MILD
-17%
, , , ,

Мултипрактик PHILIPS HR 7761

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92097

Напон
220-240 В
Сад со капацитет
2 Л
Должина на кабелот
1,0 м
Моќ
750 W
Фреквенција
50-60 Hz
Сад за работни капацитети
1,5 л
Капацитет тегла
1,75 л
Работен капацитет тегла
1,0 л
Мелница за капацитет
250 мл
Блендер за вртежи во минута (макс)
21000 вртежи во минута
чинија за вртежи во минута (макс)
1900 вртежи во минута

4.799,00 ден 5.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Максимална разновидност на рецепти, минимален труд

Овој процесор за храна има компактно поставување 3 во 1 со сад од 2,1 литри (работен капацитет 1,5 литри), блендер и мелница за мелење. Исто така, има 5 влошки за дискови од не’рѓосувачки челик што ви овозможуваат без напор да креирате широк спектар на вашите омилени рецепти.
Единица на сечилото S-сечило
Груб алат за сечкање
Алатка за грубо сечење
Алатка за емулгирање
Алатка за фино дробење
Алатка за фино сечење
Алатка за гранулирање
Алатка за месење
Мелница
Напон
220-240 В
Сад со капацитет
2 Л
Должина на кабелот
1,0 м
Моќ
750 W
Фреквенција
50-60 Hz
Сад за работни капацитети
1,5 л
Капацитет тегла
1,75 л
Работен капацитет тегла
1,0 л
Мелница за капацитет
250 мл
Блендер за вртежи во минута (макс)
21000 вртежи во минута
чинија за вртежи во минута (макс)
1900 вртежи во минута