Мијалник GORENJE KVE 601 бела боја • MILD
, ,

Мијалник GORENJE KVE 601 бела боја

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91442

Димензии на мијалникот: 90,0 х 50,5 cm
Длабочина на коритото: 18,6 cm
Димензија на коритото: 34,0 (9,4) х 40,5 см
Автоматски сифон вклучен во комплетот

12.890,00 ден

На Залиха!

Спореди

Димензии на мијалникот: 90,0 х 50,5 cm
Длабочина на коритото: 18,6 cm
Димензија на коритото: 34,0 (9,4) х 40,5 см
Автоматски сифон вклучен во комплетот
Бренд
Gorenje

Боја
бела

Ширина
90cm

Шифра: 91442 Категорија: , ,