Миксер VIVAX HM-303WG • MILD
, , , ,

Миксер VIVAX HM-303WG

Достапност:

Продадено


Шифра: 1015649

Рачната мешалка VIVAX HM-303WG има матици од не’рѓосувачки челик кои работат брзо и ефикасно, без разлика дали се работи за подготовка на крем, белки од јајца, мешање колачи или месење тесто.
Боја Бело / пастелно зелено
Материјал Пластика
Тип на уред Рачен миксер
Напојување 220-240V/50/60Hz

1.099,00 ден

Продадено

Спореди

Рачната мешалка VIVAX HM-303WG се одликува со својот ергономски дизајн и високи перформанси.
Со моќен мотор од 300 W, никогаш не било полесно да се направат вкусни колачи.
Лесното куќиште е удобно за ракување, што го прави работењето едноставно и лесно.
Со пет различни брзини на вртење и „Turbo“ работна брзина, овој миксер ќе ги задоволи сите потреби во кујната.

Рачната мешалка VIVAX HM-303WG има матици од не’рѓосувачки челик кои работат брзо и ефикасно, без разлика дали се работи за подготовка на крем, белки од јајца, мешање колачи или месење тесто.
Боја Бело / пастелно зелено
Материјал Пластика
Тип на уред Рачен миксер
Напојување 220-240V/50/60Hz