Миксер TESLA MX505WXB • MILD
, ,

Миксер TESLA MX505WXB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015660

Миксер со сад за матење Tesla – 500 W

5 брзини + турбо функција

Идеален за секоја кујна, лесен за употреба

Додадете ги состојките и оставете сам да ги измати

Капацитет на садот за матење 3.2 L

Вграден капак кој спречува прскање

Два типа на метални маталки

Тежина 2.05 kg

Димензии: 205x335x300

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Миксер со сад за матење Tesla – 500 W

5 брзини + турбо функција

Идеален за секоја кујна, лесен за употреба

Додадете ги состојките и оставете сам да ги измати

Капацитет на садот за матење 3.2 L

Вграден капак кој спречува прскање

Два типа на метални маталки

Тежина 2.05 kg

Димензии: 205x335x300

Шифра: 1015660 Категорија: , ,