Миксер TEFAL HT250138/AMB1 • MILD
, , , ,

Миксер TEFAL HT250138/AMB1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92049

TEFAL Easy Max HT250138
200 W и 2 брзини

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

TEFAL Easy Max HT250138
Брзо и лесно матење , секогаш при рака.
Едно контролно копче Easymax го олеснува изматувањето на белките, матењето павлака и подготовката на смесата за колачи. Ергономски, сите контроли се на дофат на раката, од брзината што сакате да ја изберете до функцијата за исфрлање на жица за тепање.
Благодарение на 200 W и 2 брзини, лесно изматете ги белките и шлагот со помош на 2 пара жици за матење што доаѓаат со миксер.
Компактен уред за лесно складирање.