Миксер GORENJE M420CW • MILD
, , , ,

Миксер GORENJE M420CW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93557

Моќност на моторот (max)
450 W
Приклучна моќ
450 W
Број на степени на вентилаторот
5

2.190,00 ден

На Залиха!

Спореди

Миксер · M420CW
Моќност на моторот (max): 450 W, Број на степени на вентилаторот: 5, AC мотор за сигурно работење.
ПАМЕТНО УПРАВУВАЊЕ
Одлична ефикасност
Контролниот дел на горниот дел од миксерот се состои од копче за вклучување/исклучување, турбо копче и копче за исфрлање на маталките. Со моќност до 425 W, овие миксери се доволно моќни за да ви ги дадат посакуваните резултати.
Лесен за ракување

Рачката на миксерот е внимателно дизајнирана да ви даде максимална удобност при ракување, обезбедувајќи удобно држење. Бидејќи миксерите се лесни, тие се лесни за употреба.
Лесно за чистење

Додатоците и садовите за мешање може лесно и лесно да се измијат со миење во машина за садови.