Миксер GORENJE M 500 DCBK • MILD
, , , ,

Миксер GORENJE M 500 DCBK

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013387

Моќност на моторот (max):500W
Број на брзини за лесно ракување: 5
DC мотор за економична употреба и долготрајност

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на моторот (max): 500 W
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Ултра лесен
Тивка работа (SilentPower)
Лесно чистење
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на брзини за лесно ракување: 5
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Копче за вадење на додатоците
Маталки од не’рѓосувачки челик
Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење,
Иновативни маталки за тесто
Куќиште: Пластика + метал
Боја: Црна
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
Димензии (ШxВxД): 20 × 16 × 8,6 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,4 × 19,8 × 10 cm
Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,1 kg
Приклучна моќ: 500 W