Миксер со сад FABBYGO LSM-580W-1 • MILD
, , , ,

Миксер со сад FABBYGO LSM-580W-1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016913

Моќност: 350W
5 брзини
Turbo
Капацитет на садот: 3L

2.890,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност: 350W
5 брзини
Turbo
Капацитет на садот: 3L