Миксер BOSCH MFQ 2210 SC • MILD
, , ,

Миксер BOSCH MFQ 2210 SC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011971

BOSCH MFQ2210PS
Рачен миксер
Бело вилоетова боја
375W
4 брзини + турбо копче
2 метлички за матење + 2 за мешање

2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH MFQ2210PS
Рачен миксер
Бело вилоетова боја
375W
4 брзини + турбо копче
2 метлички за матење + 2 за мешање

Шифра: 1011971 Категорија: , , ,