Микробранова печка BEKO MOC 20100 S • MILD
-31%
,

Микробранова печка BEKO MOC 20100 S

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90075

Микробранова печка
Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Механички тајмер
Defrost функција
6 нивоа на моќност

5.499,00 ден 7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Микробранова печка
Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Механички тајмер
Defrost функција
6 нивоа на моќност

Шифра: 90075 Категорија: ,