Мелница за кафе GORENJE SMK 150WI • MILD
, , , ,

Мелница за кафе GORENJE SMK 150WI

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013632

Тип на уред: Мелница за кафе
Материјал за куќиште: пластика и метал
Внатрешност на резервоарот: нерѓосувачки челик
Материјал за нож: нерѓосувачки челик.

1.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Мелница за кафе Gorenje SMK 150 WI

За совршен утрински пијалок
Вкусно свежо мелено кафе
Различни методи на готвење бараат различни видови мелење. Можете да изберете помеѓу грубо, средно или многу фино мелење според должината на мелење.
Направено за секојдневна употреба
Со оваа лесна за употреба мелница за кафе, повеќе не мора да се задоволувате со просечниот вкус на кафе. Не само што е лесен за употреба, туку е и исклучително пренослив и може да се вклопи во секој кујнски простор за секојдневна домашна употреба.
Свежи сецкани билки при рака
Во разноврсната мелница за кафе Gorenje, можете да исецкате зачини, билки и јаткасти плодови.
Технички карактеристики
Генерално
Тип на уред: Мелница за кафе
Материјал за куќиште: пластика и метал
Внатрешност на резервоарот: нерѓосувачки челик
Материјал за нож: нерѓосувачки челик.