Машинка за шишање REMINGTON MB 4122 • MILD
-10%
, ,

Машинка за шишање REMINGTON MB 4122

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92215

отстранлив чешел
подвижен чешел
11 позиции за сечење
Минимална должина на сечење: 0,4 mm
Максимална должина на сечење: 18 mm
заоблени секачи
Комплет за сечење од нерѓосувачки челик

1.799,00 ден 1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

отстранлив чешел
подвижен чешел
11 позиции за сечење
Минимална должина на сечење: 0,4 mm
Максимална должина на сечење: 18 mm
заоблени секачи
Комплет за сечење од нерѓосувачки челик