Машинка за бричење PHILIPS S3134/51 • MILD
, ,

Машинка за бричење PHILIPS S3134/51

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006208

Philips S3134/51
Машинка за бричење
Боја Црна

5.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips S3134/51
Машинка за бричење
Боја Црна
Shaver Series 3000
безжична употреба
за суво и мокро бричење
Тример
четка за чистење
капаче за заштита
5D Pivot & Flex глава што се движи во 5 правци
самоостречки сечива
целосно полнење за 1 час
60мин бричење со едно полнење
Индикатор за батерија