Машинка за бричење PHILIPS S1232/41 • MILD
, ,

Машинка за бричење PHILIPS S1232/41

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006207

Philips S1232/41
Машинка за бричење
Боја Црна

3.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips S1232/41
Машинка за бричење
Боја Црна
Shaver Series 1000
жичана и безжична употреба
Тример
четка за чистење
капаче за заштита
глава што се движи во 4 правци
самоостречки сечива