Машинка за бричење PHILIPS S1133/41 • MILD
, ,

Машинка за бричење PHILIPS S1133/41

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93772

Philips S1133/41
Машинка за бричење
Боја Црна

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips S1133/41
Машинка за бричење
Боја Црна
Shaver Series 1100
жичана и безжична употреба
Тример
четка за чистење
капаче за заштита
глава што се движи во 4 правци
самоостречки сечива
целосно полнење за 8 часа
40мин бричење со едно полнење
Индикатор за батерија