Машинка за бричење PHILIPS HC3510/15 • MILD
, ,

Машинка за бричење PHILIPS HC3510/15

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006204

Машинка за потстрижување на брада
Ножеви од нерѓосувачки челик
Прецизност од 2mm
Должини од 0.5-23mm

2.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips HC3510/15
Машинка за шишање
Боја Црна
жичана употреба
Должина од 0
5-23мм
ширина на сечиво 41мм
13 поставки на должина
Самоостречки сечива
пилагодлив чешел
без потреба од подмачкување