Машинка за бричење PHILIPS BG3010/15 • MILD
, ,

Машинка за бричење PHILIPS BG3010/15

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93595

Тример за тело
8h полнење
3 глави
100% Водоотпорен
Индикатор за батеријата

2.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тример за тело
Боја Сива
Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови 1 фиксна поставка за должина 3мм
Елемент за бричење: заоблени врвови и хипо-алергенска фолија
Wet & Dry (суво и мокро): 100% Водоотпорен
Ергономска рачка за максимална контрола
Безжична употреба
8h полнење
50min работа
Батерија NiMh
LED индикатор
Четка за чистење