Машина за садови Telefunken TDW C136B LCD • MILD
, ,

Машина за садови Telefunken TDW C136B LCD

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017126

TELEFUNKEN TDW C136B LCD
Машина за миење садови
Црна боја
ЛЦД Дисплеј
45цм
9 комплети
6 програми

18.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

TELEFUNKEN TDW C136B LCD
Машина за миење садови
Црна боја
ЛЦД Дисплеј
45цм
9 комплети
6 програми
Тајмер
Половично полнење
70 степени хигиенска програма
Индикатор за сол
Метален филтер
Бучност 57dB
Годишна потрошувача на ел. енергија 258kw/h
А++ енергетска класа
Заштита од протекување
Димензии 84.5x45x59.8 цм