Машина за садови GORENJE GV561D10 • MILD
, ,

Машина за садови GORENJE GV561D10

Достапност:

Продадено


Шифра: 1003846

Gorenje GV561D10
Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР
45цм
11 комплети
5 програми
5 температури на миење 65/60/55/50/45

27.999,00 ден

Продадено

Спореди

Gorenje GV561D10
Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР
45цм
11 комплети
5 програми
5 температури на миење 65/60/55/50/45
Total Dry автоматско отворање на вратата
3 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Максимална температура на влезната вода 60C
Click-Clack системот ќе обезбеди повеќе простор за миење садови со различни димензии
Тајмер за одложено миење до 24 часа
Функција за таблета 3 во 1
Програма за брзо миење Speed Wash
Самочистечки филтер
Целосен Aqua Stop
Бучност 47 dB
Потрошувачка на вода 9.5 l
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.74 kWh
Енергетска класа A+++
Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm