Машина за садови GORENJE GS520E15W • MILD
, ,

Машина за садови GORENJE GS520E15W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012620

Gorenje GS520E15W
Самостоечка Машина за миење садови
Боја Бела
Капацитет 9 комплети
5 програми
4 температури на миење 65/60/45/35

22.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje GS520E15W
Самостоечка Машина за миење садови
Боја Бела
Капацитет 9 комплети
5 програми
4 температури на миење 65/60/45/35
3 во 1 таблета функција – вашата машина за миење садови автоматски ќе го прилагоди циклусот на миењето и ќе го изостави средството за плакнење
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Сервисна дијагностика
Внатрешност од нерѓосувачки челик
Целосен Aqua Stop
Енергетска класа: A++ (A-20%)
Димензии (Ш x В x Д): 448 x 845 x 600 mm (45cm)