Машина за садови BEKO BDFS 26020 WQ • MILD
, ,

Машина за садови BEKO BDFS 26020 WQ

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011365

Енергетска класа:Е
Капацитет:10 сета
6 програми AquaIntense®
Ниво на бучава:46dB
Димензии:85×44.8x60cm

23.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Енергетска класа:Е
Капацитет:10 сета
Брзо +:3 пати побрзо чистење
6 програми
Одложен старт
LЕD дисплеј
AquaIntense®
WaterSafe™
GlassShield
Индикатор
Безбедносна за деца
Потрошувачка на вода по циклус:8.7L
Потрошувачка на енергија по циклус:0.755kWh
Ниво на бучава:46dB
Димензии:85×44.8x60cm