Машина за перење GORENJE WNPI82BS • MILD
, ,

Машина за перење GORENJE WNPI82BS

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009505

Gorenje WNPI82BS
Машина за перење алишта
ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 8кг
1200 вртежи

24.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje WNPI82BS
Машина за перење алишта
ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 8кг
1200 вртежи
WaveActive барабан
Функција против гужвање
Функција брзо перење
StopAddGo функција
SteamTech генератор на пареа
AllergySteam
StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници
SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта
Сензори за температура
ниво на вода
полнење и пена
Заклучување – заштита за деца
Заштита од прелевање
Бучност 53dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 166 kWh
А+++ енергетска класа
Димензии 60x85x54.5 цм