Машина за перење GORENJE WNHPI94BS • MILD
, ,

Машина за перење GORENJE WNHPI94BS

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015927

Gorenje WNHPI94BS
Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР
Црна врата
ЛЦД Дисплеј
9кг
1400 вртежи
15 програми

25.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje WNHPI94BS
Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР
Црна врата
ЛЦД Дисплеј
9кг
1400 вртежи
15 програми
SteamTech генератор на пареа
SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
Drum clean елиминирање на сите бактерии од барабанот
RainDrop барабан за нежно третирање на алиштата
Ладно перење 15 степени
Тајмер за одложено перење
Сензори: Сензор за ниво на вода
Заклучување – заштита за деца
Бучност 56-76dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh
А енергетска класа
Димензии 60x85x54 цм