Машина за перење BEKO WUE 7511D XWW • MILD
,

Машина за перење BEKO WUE 7511D XWW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015479

Капацитет на перење: 7 kg
Вртежи: 1000 врт./min
Број на програми: 15
AquaWave drum технологија
Одложен почеток/Child Lock
Ниво на бучава: 64/74 dB
Димензии (ШхВхД): 60 x 84 x 49 cm

21.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Енергетска ефикасност: А+++
Капацитет на перење: 7 kg
Вртежи: 1000 врт./min
Број на програми: 15
AquaWave drum технологија
Полнење: Фронтално
Одложен почеток: 3/6/9 h
Контрола на дисплеј: Електронска
Автоматски систем за подесување на вода
Child Lock заклучување за заштита на деца
Потрошувачка на вода годишно: 9899L
Потрошувачка на енергија годишно: 173kWh
Ниво на бучава: 64/74 dB
Димензии (ШхВхД): 60 x 84 x 49 cm
Тежина: 57 kg

Шифра: 1015479 Категорија: ,