Машина за перење BEKO WTV 8712 XW • MILD
,

Машина за перење BEKO WTV 8712 XW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014376

Енергетска ефикасност: C
ProSmart Инвертер мотор
Капацитет на перење: 8 kg
Вртежи: 1400 rpm./min
Број на програми: 15

22.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Енергетска ефикасност: C
ProSmart Инвертер мотор
Капацитет на перење: 8 kg
Вртежи: 1400 rpm./min
Број на програми: 15
Тип на дисплеј: Дигитален
AquaWave drum технологија
Полнење: Фронтално
Заштита од прелевање
Child Lock заклучување за заштита на деца
Автоматски систем за подесување на вода
Потрошувачка на вода годишно: 9899 L
Потрошувачка на енергија годишно: 175 kWh
Ниво на бучава: 52/72 dB
Димензии (ШхВхД): 60 x 84 x 59 cm
Тежина: 67 kg

Шифра: 1014376 Категорија: ,