Машина за перење алишта WHIRLPOOL FFB8258 WVEE • MILD
, ,

Машина за перење алишта WHIRLPOOL FFB8258 WVEE

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017121

WHIRLPPOL FFB 8258 WV EE
Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА
Fresh Care + технологија
Капацитет 8кг
1200 вртежи минута

24.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

WHIRLPPOL FFB 8258 WV EE
Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА
Fresh Care + технологија
Капацитет 8кг
1200 вртежи минута
ЛЦД Дисплеј
13 програми
Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа
Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени
6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време
Бучност 52-79dB
Нова Б енергетска класа
Димензии ВxШxД 84.5×59.5×63 цм