Машина за перење алишта GORENJE WNPI72B • MILD
, ,

Машина за перење алишта GORENJE WNPI72B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009474

Gorenje WNPI72B
Машина за перење алишта
ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 7кг
1200 вртежи

22.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje WNPI72B
Машина за перење алишта
ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 7кг
1200 вртежи
WaveActive барабан
Функција против гужвање
Функција брзо перење
StopAddGo функција
StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници
SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта
Сензори за температура
ниво на вода
полнење и пена
Заклучување – заштита за деца
Заштита од прелевање
Бучност 52dB
Годишна потрошувачка на ел. енергија 166 kWh
А+++ енергетска класа
Димензии 60x85x54.5 цм